Novinky
Nově otevřené prodejní místa

S radostí vám oznamuji, že jsem pro vás zajistila dvě nová prodejní místa a to v Čáslavi a v Kutné Hoře. Zde si můžete zakoupit moje výrobky. Ale pozor tyto prodejny...

více
Zdražení České pošty

Mílí zákazníci a milé zákaznice. Z důvodu zdražení služeb České pošty jsme nuceni upravit i naše ceny a to:   Doporučený balík - 125,- Kč, Balík do ruky - 140,- Kč,  Zásilka mimo CZ...

více

Informace

ChataChata U Luboška vznikla již v roce 1983, je po celkové rekonstrukci a modernizaci. Objekt je zasazen do klidné chatové oblasti Klikor u obce Zbraslavice v lokalitě Posázaví. Klidné prostředí přírody cca 50 m od lesa nabízí oázu klidu a pohody. Lokalita je vhodná pro pěší tůry i cykloturistiku.

 

Objekt je určen pouze pro rekreační a relaxační pobyty, nikoliv pro firemní akce, párty či jiné akce podobného charakteru.

 

Chata má vlastí oplocený pozemek s posezením a možností grilování, taktéž k posezení je možno využít rozsáhlou terasu. Je možnost si odložit kola. Samotná chata obsahuje v prvním podlaží obývací pokoj, kuchyň, koupelnu, záchod, předsíň, v druhém podlaží hlavní ložnici s manželskou postelí a vlastním balkonem, dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj a úložný prostor.

 

Kuchyň je vybavená kuchyňskou linkou, sporákem, chladničkou s mrazákem, mikrovlnkou, varnou konvicí a samozřejmě běžným nádobím. Obývací pokoj a hlavní ložnice jsou vybaveny televizí. Samozřejmostí je teplá i studená voda splachovací záchod, sprchový kout a dostupnost WiFi po celé chatě. Po dohodě je možné mít i domácího mazlíčka.

 

V dosahu cca 5 km se nachází nákupní středisko, lékárna, pošta, vlaková stanice, hotel s výbornou kuchyní a rekreační středisko s možností koupání. V dosahu cca 20 km jsou města Kutná Hora, Zruč nad Sázavou a Čáslav. Dále v okolí je možno navštívit nespočet kulturních památek a zážitkových míst – více v sekci „Tipy na výlety“.

 

Věřím, že zde najdete místo plné klidu a odpočinku, které vám umožní načerpat nové síly.

 

Těším se na Vás

                                                                               Vaše Hana

Copyright 2014 - 2024 © Hana Design