Doporučujeme
  
Novinky
U nás si vyberete

Pro vaše větší pohodlí jsme pro vás připravili možnost platby nejen prostřednictvím banky Moneta, ale nyní nově i prostřednictvím banky Fio a to pouze pro platby ze zahraničí. Vaše Hana

více
AKCE !!! Panenky 40 cm...499,- Kč

Připravila jsem pro vás akci na panenky 40 cm vysoké za cenu 499,- Kč. Akce platí do vyprodání zásob. Krásné nakupování s akční cenou vám přeje Hanka.

více
Úvod Informace Jak pečovat o panenky?

Jak pečovat o panenky?

Pro údržbu panenek použijte navlhčený hadřík a jemně oprašte. Pro úpravu šatů, pokud jsou zmačkané, můžete použít škrob ve spreji a z odstupu minimálně 20 cm jej nastříkat. Po zaschnutí napařte jemně párou ze žehličky a to také s odstupem minimálně 20 cm. Škrob šaty zpevní a ochrání na delší čas látku před prachem. Již při výrobě je tento prostředek použit k jejich ochraně. V žádném případě panenky neperte, ani v ruce a ani v pračce! Rovněž nepoužívejte k čištění ředidla, či jiné syntetické látky. Panenka by byla znehodnocena. Budete-li mít jakýkoliv dotaz, nebo v případě, že dojde k uvolnění jakékoliv části panenky, neváhejte nás ihned kontaktovat na náš email hana@hanadesign.eu.

 

Vaše Hana